DÜNYANIN EN HIZLI VE ETKİLİ ONLINE İNGİLİZCE ÖĞRENME METODU

Ders çalışmayı bırak, konuşmaya başla!

Neden bekliyorsun? Bugün İngilizce öğren. İngilizce seviyen sıfır mı? Profesyonel eğitmenlerimiz ile ilk dersten itibaren konuşarak öğreneceksin. Bir müddettir eğitim alıyor ama halâ yeterince akıcı konuşamıyor musun? Farklı bir metot denemenin zamanı gelmiş demektir. Callan Method bir dil öğrenmenin ve konuşmanın en etkili, hızlı ve eğlenceli yoludur.

50 seneyi aşkın tecrübesi 50’e yakın ülkede ve milyonlarca öğrencisi ile Callan Method tam sana göre bir online eğitim sistemi.

BİREBİR ONLINE EĞİTİMDE EASYGO ENGLISH FARKI

İster Evde, İster Ofiste, İngilizce Kursu Bir Tık Kadar Yakın

Tüm mobil cihazlar, tablet veya bilgisayarınızdan bir tıkla derse bağlanabilirsiniz. Ne trafik derdi var, ne de kalabalık sınıflar. Easygo English ile dilediğin zaman ve mekanda birebir canlı online İngilizce öğrenin. İşte İngilizce konuşmak artık bu kadar kolay.

 

Günde 25dk Ayırarak İngilizce Konuşun

Her 25 dakikalık ders kendinizi rahat hissedebileceğiniz ve kaydettiğiniz gelişmeyi açık bir şekilde görmeniz için özenle planlanmıştır. Tüm ders hızlı bir tempoda tekrarlarla ilerler, böylece çok kısa zamanda dili konuşurken akıcı ve kendinden emin olursunuz.

En Büyük Farkımız, Uzman ve Nitelikli Eğitmenler

Eğitmenlerimiz alanındaki uzmanlıklarının yanı sıra Callan Method akreditasyonu gereği bizzat Callan Organisation tarafından eğitim ve onay sürecinden sonra sertifikalandırılmaktadır. Profesyonel eğitmeniniz ders boyunca daima tüm dikkatini size verecek, sorular soracak, cevap vermenize ve tam cümle kurabilmenize yardımcı olacaktır. Bu akıcı İngilizce konuşma pratiği için uygulanan önemli tekniklerden sadece biridir. Eğitmenleriniz İngilizceyi akıcı konuşma hedefinize ulaşmanız için doğru teknikleri uygulayarak sizleri İngilizce konuştururken, sabırlı bir şekilde hatalarınızı düzeltecek ve sürekli olarak sizi motive edecektir.

CALLAN METHOD İLE İLK DERSTEN İTİBAREN KONUŞACAKSINIZ

Callan Method ile ders çalışarak (kelime listeleri, gramer, kurallar vb ezberleyerek) değil, canlı derslerde uzman öğretmenler ile konuşarak ve karşılıklı etkileşimle öğreneceksiniz. Hangi seviyede olursanız olun başlangıçtan ileri seviyeye, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, İspanyolca ve hatta Çocuklar için İngilizce dahil her seviyede Callan books ve eğitim planlamalarımız ile ders boyunca sürekli ve yalnızca İngilizce konuşarak ve dinleyerek öğreneceksiniz.

Callan Method yeni kelime öğretimi, gramer, sistematik tekrar sürekli ve anında düzeltme üzerine planlanmıştır.

Eğitimlerimiz tamamen kendine güvenerek ve çeviri yapmadan akıcı İngilizce konuşma becerisi üzerine dizayn edilmiştir. Callan Method ile Online eğitimimizde ders süresince eğitmeniniz ile iletişim ve etkileşim halinde konuşarak öğrenirsiniz. Sonuç olarak dinleme, konuşma ve okuma ve yazma (dictation) bölümleri sayesinde tüm becerileriniz de her ders çarpıcı bir şekilde gelişir.

Dersler kısa, yoğun ve hızlıdır böylece kolaylıkla yoğun takviminize kolaylıkla uyum sağlar. Dersin her dakikası İngilizceyi etkili, aktif bir şekilde öğrenerek geçer. Bu nedenle Callan Method sadece hızlı ve eğlenceli değil aynı zamanda etkilidir. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=UuvSO663mvs

Dilediğin yerde dilediğin zaman Easygo ile İngilizce eğitimin her an online.

Konuşma

Callan Method soru cevap üzerine senaryolanmış yoğun bir konuşma eğitiminden oluşur. Öğretmen ilk dersten itibaren İngilizceyi doğal hızında konuşur ve sizi de doğru tekniklerle aynı şekilde akıcı konuşmanız için destekler, böylece anadili İngilizce olan(native) bir kimseyi anlayıp, çeviri yapmadan doğal bir şekilde konuşmayı öğrenirsiniz. Dilin diğer tüm becerileri(kelime, dil bilgisi, dinleme, okuma hatta yazma) de konuşma üzerinden pratik edildiği için online platform ile müthiş uyumlu ve akıcı İngilizce konuşmayı hedefleyenler için de biçilmiş kaftandır.

Tekrar

Ne kadar tekrar ederseniz, o kadar iyi hatırlar ve anlarsınız. Her şeyi ilk seferde anlayamadığınız yada hafızanızda tutamadığınız için endişelenmenize gerek yok – Callan Method’da net bir şekilde öğrenene kadar tekrar edilir ve yeni kelime ve ifadeleri kolaylıkla anlayıp konuşabilirsiniz.

Düzeltme

Eğitmenlerimiz sürekli telaffuz, gramer ve kelime hatalarınızı düzeltmenize yardımcı olacaklar. Böylece dili doğru, anlaşılır, doğal ve akıcı bir şekilde kullanabileceksiniz. Cana yakın, sabırlı eğitmenlerimiz konuşurken dil becerilerinizi geliştirmeniz ve doğru kullanım alışkanlıkları oluşturmanızda yardımcı olacaktır.

İş, Seyehat, Okul yada kişisel gelişim için

Easygo English, Callan Method ile kendinize güvenerek konuşmanıza yardımcı olur. Dünya’da 40’dan fazla ülkede milyonlarca kişi Callan Method ile bir dil öğrendi.

Biz ve öğrencilerimiz Callan Method’un işe yaradığını biliyoruz. Sen de bize katıl ve Callan Method ile ilk dersten itibaren konuşarak İngilizce öğren.

Callan app / Bu uygulama sizi konuşturur!

Callan App adeta tam zamanlı bir öğretmen! Callan App, işlediğiniz dersin birebiri olan Audiobook, muhteşem bir konuşma pratiği olan Soru-Cevap Modülü, kelime ve dil bilgisi için Egzersizler bölümü ve de yazı pratiği yapabileceğiniz Video Dictation bölümlerinden oluşan etkileşimli ve çok yönlü harika bir eğitim koçu gibidir. Tüm gelişiminizi takip ederken bu verileri eğitim danışmanınıza raporlayarak gerçek bir bireyselleştirilmiş ve ölçümlenebilir eğitim deneyiminde önemli rol oynar. Callan app bir yandan konuşma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olurken bir yandan da derste öğrendiğiniz bilgileri istediğiniz zaman istediğiniz kadar pratik ederek pekiştirmenizi sağlar.

Böylece artık derste öğrendiklerinizi unutmayacaksınız.

NASIL BAŞLAYABİLİRİM?

UYGULAMAYA
KAYDOL

Bir hesap aç. Skype yada zoom hesabı ile İngilizce öğrenmeye hazırsın.

ÜCRETSİZ DEMO DERSİNİ AYIRT

Ücretsiz demo dersiniz boyunca öğretmenin, seviye tespitini yapacak ve seviyene uygun örnek bir ders ile Callan Method farkını deneyimleyeceksin.

KONUŞMAYA
BAŞLA

Senin için uygun paketi seç dersini ayırt, dil becerilerini geliştirmeye başla. Hangi seviyede olursan ol, ilk dersten itibaren konuşarak öğren.

3 Ayda İş İngilizcesi – Callan for Business

Profesyonel İş ortamında kendine güvenerek İngilizce Konuş

Uluslararası bir firmada, yabancı iş ortakları ile çalışanlar için biçilmiş kaftan/mükemmel bir eğitim. B2 (upper-intermediate / Callan stage 8) seviyesinde iseniz ve iş İngilizcesi ile ilgili jargon, kelime ve kalıplara hakim olmak istiyorsanız, bu eğitim tam da size göre. Ticaret, finans, istatistik, pazarlama, sunum ve bir sonraki seyahat veya ekip toplantınızın kolayca üstesinden gelme gibi konularda İngilizce konuşmayı öğrenin.

Callan Method ile İspanyolca

Callan Method ile İspanyolca derslerimizde klasik methodların aksine kendine güvenerek ve çeviri yapmadan akıcı İngilizce konuşma becerisi üzerine dizayn edilmiştir.

Callan Method ile Online eğitimimizde ilk dersten itibaren eğitmeniniz ile iletişim ve etkileşim halinde konuşarak öğrenirsiniz.

Sonuç olarak dinleme, konuşma ve okuma ve yazma (dictation) bölümleri sayesinde İspanyolca konuşurken, tüm becerilerinizin her ders dikkat çekici bir şekilde geliştiğini göreceksiniz.

Haydi Çocuklar İngilizce Konuşalım / Callan for Kids

https://youtu.be/Jymn14Vjyu8?feature=shared

Callan for Kids çocuklara dili sadece anlamaktan çok İngilizce konuşma güveni verir. Hareketli ve neşeli dersler ve ilgi çekici aktiviteler çocukarın dikkatini canlı tutar.

Yüksek kalite içerik, sistematik tekrar ve Callan For Kids derslerinin destekleyici atmosferi çocukların İngilizceyi doğru ve akıcı kullanarak öğrenmesini salar. 

Ve de eğlencelidir!

6 seviye Callan for Kids eğitimi çocukların sıfırdan A2 (pre-intermediate) seviyesinin sonuna kadar çıkarır.

Gramer ve kelime dikkatli ve sistematik bir şekilde öğretilir ve 6 seviye kitabıyla öğrencilerin İngilizce konuşmakla birlikte the Cambridge Pre-A1 Starters, A1 Movers ve A2 Flyers testleri için ihtiyacı olan bilgiler işlenir . 4. seviye sonunda , öğrenciler CEFR A1 seviyesinde sınavlara hazır olur. 6. Seviye sonunda CEFR A2 seviyesinde sınavlara hazırdır.

En önemlisi de, çocuklar İngilizceyi kendine güvenerek kolaylıkla anlayıp konuşabilecekler.

 

Çocuklar için Online Çalışma Platformu (SPA)

Callan for Kids okul dışında dersten sonra da öğrenmeye devam edebilecekleri aynı zamanda kendi kendilerine eğlenebilecekleri etkileşimli özel online(web/app) öğrenci çalışma platformuna (Student Practice Area-SPA) sahiptir.

Soru&Cevap(Question/Answer) bölümünde, çocuklar ses kayıt modülü ile dinleme ve konuşma pratiği yaparlar.

Ekstra Pratik(Extra Practice) bölümünde kelime ve gramer bilgilerini geliştirmelerine yardımcı olacak bir çok ilgi çekici ve eğlenceli egzersizler ile muhteşem bir eğitim sunar.

Ücretlendirme

Haftalık planlarla düzenli bir şekilde İngilizce öğrenin. Ne kadar süre boyunca ne sıklıkta ders almak istediğini seç. Haftalık talep ettiğiniz yoğunluğa göre kur satın alma zorunluluğu olmadan size uygun Aylık paketler ile memnun oldukça ilerleyin.

Aşağıdaki eğitim paketi seçeneklerinden size uygun olanı seçtikten sonra müsait olduğunuz gün ve saatlere derslerinizi rezervasyon yapabilirsiniz.

Light 8 Ders

2480/
 • 25dk x 8 ders
Hemen Başvur

Light 12 Ders

3660/
 • 25dk x 12 ders
Hemen Başvur

Light 16 Ders

4800/
 • 25dk x 16 ders
Hemen Başvur

Standart 8 Ders

4760/
 • 50dk x 8 ders
Hemen Başvur

Standart 12 Ders

7080/
 • 50dk x 12 ders
Hemen Başvur

Standart 16 Ders

9360/
 • 50dk x 16 ders
Hemen Başvur

Grup Eğitimi (3-6 kişi)

2560/₺(kişi başı)
 • 50dk x 8 ders
Hemen Başvur

2 Kişi Tek Fiyat

6400/
 • 50dk x 8 ders

Hemen Başvur


eBooks

Eğitim materyalimiz olan Callan Method kitapları eBooks olarak uygulama üzerinden telefon, tablet yada bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Online çalışma platformunda(Callan App) bu materyallerin birebiri olan audiobooks sayesinde dersten sonra da aynı dersi defalarca tekrar edebilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman dilin doğru telaffuzunu dinleyerek pratik edebilirsiniz.

Basılı kitap tercih eden öğrencilerimiz eğitim danışmanlarımız ile irtibata geçerek kitaplarını adreslerine temin edebilirler.

Callan App / Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.


Seviye Tablosu

SEVİYE TESPİT SINAVI CALLAN STAGES CEFR GENERAL ENGLISH IELTS TOEFL TOEIC      BULATS       ITEP YDS
91-100 11 – 12 C2 Advanced 7.5 – 9.0 102 – 120 910+ 90 90+
81-90 9 – 10 C1 Pre-Advance 6.5 – 7.0 79 – 101 701 – 910 75 70-85
61-80 7 – 8 B2 Upper Intermediate 5.5 – 6.0 46 – 78 541 – 700 60 50-65
41-60 5 – 6 B1 Intermediate 4.5 – 5.0 32 – 45 381 – 540 40 40-45
21-40 3 – 4 A2 Pre-Intermediate 3.5 – 4.0 13 – 31 246 – 380 20 20-35
0-20 1 – 2 A1 Beginner/ Elementary 1.0-3.0 0-12 245 10 0-15
Callan Method CEFR A1-C2 seviyeleri ile uyumlu 12 stage’den (2 stage 1 seviye) oluşmaktadır.

CEFR / AVRUPA DİLLERİ ORTAK ÇERÇEVE PROGRAMI

A1 – Beginner       Stage 1 (A1, Beginner)

Stage 2 (A1, A2 Post-beginner)
Çok temel ifade ve günlük tabirlerin kullanıldığı seviyedir. Kişi kendisi hakkında temel bilgiler verebilir, başkasını tanıtabilir, nerede yaşadığı, ailesi, sahip olduğu şeyler gibi kişisel konularda sorular sorabilir ve bu sorulara cevaplar verebilir. 

A2 Pre-Intermediate

Stage 3 (A2, Lower elementary)
Stage 4 (A2, B1 Upper-elementary)
Kişi bu seviyede, temel konularla ilgili olarak (aile ve temel kişisel bilgiler, alışveriş, iş vb.) kurulan cümleleri anlayabilir ve cevap verebilir. Bildik ve rutin konularda basit fikir alışverişi üzerine iletişim kurabilir. Kendi geçmişi, yakın çevresinin durumu ve temel ihtiyaçlarını basit kelimelerle anlatabilir.

B1 – Intermediate 

Stage 5 (B1, Lower intermediate)
Stage 6 (B1, B2 Intermediate)
Kişi, genellikle iş, okul, tatil vb. ortamlarda karşılaşılan standart bilgilerin temel noktalarını, özünü anlayabilir. Yurtdışında zorluk çekmeden genel durumlarla başa çıkabilir. Kişisel ilgi alanları, tecrübeleri, etkinlikleri, hayalleri, umutları ve isteklerini anlatabilir. Hatta düşünce ve planlara yönelik nedenler ve açıklamalar ifade edebilir.

B2 – Upper-intermediate

Stage 7 (B1,B2, Intermediate)
Stage 8 (B2, Upper-intermediate)
Bu seviyedeki kişi, kendi uzmanlık alanındaki teknik konuşmalar da dahil olmak üzere karmaşık metinlerin ana fikirlerini anlayabilir ve anlatabilir. Ana dilinde konuşan karşıdaki kişi ile bir akıcılık ve doğaçlamayla etkileşim kurabilir. Geniş bir yelpazedeki konularda net, detaylı metin üretebilir.

C1 – Pre – Advanced

Stage 9 (B2, Upper-intermediate)
Stage 10 (B2,C1 Higher-intermediate)
Kişi karmaşık, zorlu, uzun metinleri anlayabilir, altlarında yatan anlamı fark edebilir. Dili sosyal, akademik ve mesleki amaçlar için esnek ve etkili bir şekilde rahatlıkla kullanabilir. Konuşması akıcı ve açıktır. Organizasyon kalıpları, bağlaçlar ve bağlılık sağlayan ifadelere dair kontrollü bir kullanım gösterir. 

C2 – Advanced

Stage 11 (C1, Advanced)

 

Stage 12 (C1, Advanced)
 Kişi, duyulan ya da okunan hemen her şeyi kolaylıkla anlayabilir. Karmaşık durumlarda bile anlamın daha ince taraflarını ayırt ederek kendini doğal, çok akıcı ve kesin bir şekilde ifade edebilir. İngilizce dilini ana dili gibi kullanabilen, yerel konuşma aksanlarına hakim kişilerdir.
Callan for Business

( B1,B2,C1,C2 orta üzeri ve ileri seviyeler için uygun) Callan for Business, öğrenci kitapları ile alışagelmiş İngilizce derslerinden farklı olarak, metodun sıra dışı yapısıyla, öğrenirken, İngilizce konuşmanızı geliştirişiniz. İş hayatından öğrencimiz olan pek çok profesyonelin, birbirlerine güvenle önerdiği bu harika kurs içerisinde yaklaşık 700 işle ilgili kelime, deyim ve ifade ile tanışıp, 60 ders sonunda rahatlıkla İngilizce toplantı veya sunum yapabilecek seviyeye ulaşacaksınız. 

CALLAN FOR KIDS ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KİTAPLARI

Stage 1

Başlangıç seviyede ki çocukların İngilizce öğrenimlerinin en başında ki konularla başlar, günlük yaşamda sık kullanılan yaklaşık 380 kelimeyi içerir. İngilizcede ki en önemli kelime ve yapılarını bol bol pratik yaptırarak öğretir. Çok sayıda yararlı kelime edinmenin yanı sıra, çocuklar “be” ve “has, have” fiillerini, temel sayıları, edatları, şimdiki zamanı (örneğin “you are writing, she is studying”), şahıs zamirlerini, iyelik sıfatlarını (mine, his, her) kullanmayı öğrenir.

Stage 2

Başlangıç seviyenin biraz üstü öğrenciler için uygun bu kitap, karşılaştırmalı dili ve temel kipleri (“can” ve “must”) tanıtmaktadır. Yaklaşık 350 yeni kelime ile çocuklara, etraflarındaki dünyayı tanımlamaları ve ne düşündüklerini ifade etmeleri için zengin bir kelime hazinesi sunulur.

Stage 3

Callan for Kids’ın ilk iki aşamasında kazanılan dili, iyelik zamirlerini kapsayan, geleceğe dair konuşma kalıplarına bağlı dil üzerine kuruludur. (örneğin, “the highest”, “more than”). Geniş bir yelpazede yeni kelime ve kelime öbekleri (yaklaşık 400 başlık kelime) uygulamalarla öğretilir. 3. bölüm CEFR’ye göre A1 seviyesinde bir test için hazırlık yapan her çocuk için uygundur.

Stage 4

Yaklaşık 250 değerli yeni kelime ve kelime öbekleri sunmanın yanı sıra, Aşama 4 hem düzenli hem de düzensiz geçmiş formları, geleceğe yönelik “going to” formunu ve basit göreceli konuşulan şeyleri rahatlıkla kavrar ve konuşur. Ayrıca, A1 seviyesinde genç bir öğrenci testi için gerekli tüm bilgiyi alır, önemli miktarda A2 seviyesinde kelime öğrenmiş olur.

 

CALLAN ESPANOL İSPANYOLCA KİTAPLARI

 

Etapa 1
Etapa 1

İspanyolca’ya yeni olan veya CEFR’ye (Ortak Avrupa Referans Çerçevesi) göre düşük A1 seviyesinde olan öğrenciler içindir. Öğrenci bu bölümde “ser” ve “estar” fiillerini, erkek ve dişi isimleri ve sıfatları, konu zamirlerini (“yo”, “tú”, “él” vb.), Şimdiki zamanın –AR -IR ve -ER fiillerin yanı sıra, ilk adımlarını yeni bir dilde alan insanlar için çok gerekli kelimeleri cümleler içerisinde bol tekrarlarla konuşarak öğretir.

Etapa 2
Etapa 2
 1. bölümde öğrencilere “estar + gerundio” (örnek: “Estoy comiendo – ben yiyorum”), fiillerin fiil biçimlerini (bir şeyi yapmasını söylerken kullanılır), dolaylı nesneyi öğretilir. Zamirler (“ben”, “te”, “le”), artı çok daha fazla dilbilgisi ve kelime bilgisi yine bu seviyede öğretilmektedir. CEFR’ye göre A1 seviyesinde temel öğrenenler içindir.
Etapa 3
Etapa 3
 1. bölüm, öğrencilerin zaten edinmiş olduğu kelime dağarcığına pekiştirir ve ayrıca A2 seviyesinde yeni ve önemli dilbilgisi konularını tanıtarak uygular. Bunlar karşılaştırmalı ve üstün yapılarla besleyerek, mevcut basit, çeşitli farklı türden zamirleri ve yansıtma fiillerini öğretir.
Etapa 4
Etapa 4

A2 seviyesinde öğrenim gören öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrencinin kelime dağarcığı önemli ölçüde genişletir, geçmiş ve gelecekteki olaylar hakkında konuşabilmek da dahil olmak üzere çevrelerindeki dünya hakkında daha karmaşık fikirleri konuşabilecek duruma gelir. Zorlu “reduplicación” konusu da tanıtılıp bol bol konuşma anlama pratiği yaptırılır. Aşama 4’ün sonunda, öğrenciler A2 seviyesinde İspanyolca testi için tüm dil gereksinimlerini öğrenmiş ve uygulamış olurlar.

Etapa 5
Etapa 5
 
5.böüm öğrencisini B1 seviyesine taşır, yaklaşık 400 yeni kelime ve kelime öbeği eklerle gramer bilgilerini ve dil becerilerini geliştirmeye devam eder. İspanyolca da yaygın olarak kullanılan mevcut alt-küme, 5. Aşama başlangıcında tanıtılmakta ve baştan sona uygulanmaktadır. Olumlu ve olumsuz emir biçimleri, geçmişin kusursuzluğu ve geleceğe dair konuşma biçimleri, geçmiş ve gelecekteki kullanım için “estar” + gerundio’ kalıpları tanıtılmaktadır.
Etapa 6
Etapa 6
 1. bölüm sonunda B1 seviyesini sonuna kadar tamamlarsınız ve B2 seviyesine ulaşırsınız. Bu esnada, 450 yeni kelime ve kelime öbeği ile tanıştırılırsınız. Dilbilgisiyle ilgili olarak pek çok konuyu öğrenerek, hem gerçek hem de hayali koşullu durumları ifade edebilirsiniz. Daha sonra, dolaylı konuşma formları ve pasif sesleri öğrenir, İspanyolcayı orta düzeyde ve yetkin bir şekilde B1 İspanyolca dil sınavlarına (DELE’s Diploma de español nivel B1) karşı güvenle kullanacak şekilde donatılmış olursunuz.

Her bir seviyeyi tamamlamak için gerekli olan süre öğrencinin daha önceki dil eğitimi geçmişi, aldığı ders sıklığı ve bireysel öğrenme farklılıklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Aşağıdaki veriler hiç İngilizce bilmeyen bir öğrencinin sıfırdan itibaren öğrenme sürecine göre yapılan planlamaya göre takriben belirli seviye kitapları tamamlama zaman aralığı verilmiştir. Bu nedenle, seviye tamamlama süreleri kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Stage 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Ders Sayısı 22-32 37-47 38-48 51-61 48-58 42-52 45-55 44-54 61-71 59-69 65-75 64-74

– Derslerin sıklığı
Her ders bir önceki dersin tekrarı ile başlar. Ne kadar ders alırsanız, tekrar edilen dersi o kadar iyi hatırlar ve daha az tekrara ihtiyaç duyarsınız. Daha az tekrar yaptığınızda, yeni ders için daha fazla zamanınız olur ve daha hızlı ilerlersiniz.

– Bağlantı kalitesi
Öğretmeniniz ile It’s very important that your tutors and you can hear each other clearly. You need to learn correct pronunciation from them, and they need to correct any mistakes that you make. Your tutor and you will speak simultaneously a lot of the time, so it’s important that there is no lag. If there are sound issues, your lessons will be less efficient and your progress will be slower.

– Egzersizler
Dersler arasında kendi başınıza derslerin dinleme, okuma, yazma ve hatta muhteşem ses kayıt sistemi ile konuşma olarak pekiştirecek egzersizler yapabileceksiniz. tamamlayabileceksiniz. Eğer bu egzersizleri düzenli olarak yaparsanız, önceki dersleri daha iyi hatırlayacak ve daha az tekrara ihtiyaç duyacaksınız.

 

Şimdi Sıra sizde!

Başlamak için ihtiyacın olan

İyi bir internet hızı

Skype yada Zoom girişinizi yaptıktan sonra hızlı bir internet bağlantısı iyi ses ve görüntü kalitesi için önemlidir. Öğretmeniniz ile birbirinizi iyi net bir şekilde duyup gördüğünüz taktirde dersten maksimum verim alacaksınız.

Kulaklık ve kamera

Daha iyi bir ses kalitesi için cihazınızdaki dahili mikrofon ve hoparlör yerine, kulaklık kullanmalısınız. Bu arada, kameranızı açmayı unutmayın.

25 dakika

Günde yarım saatten az bir vakit ayırarak konuşma ve dinlemenizi ne kadar geliştirebildiğinize şaşıracaksınız.

Şimdi %100 Online Konuşarak İngilizce öğrenme zamanı!

ÜCRETSİZ DEMO DERSİNİZ SİZİ BEKLİYOR.

Callan Method ile ders çalışarak (kelime listeleri, gramer, kurallar vb ezberleyerek) değil, canlı derslerde uzman öğretmenler ile konuşarak ve karşılıklı etkileşimle öğreneceksiniz. Hangi seviyede olursanız olun başlangıçtan ileri seviyeye, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, İspanyolca ve hatta Çocuklar için İngilizce dahil her seviyede Callan books ve eğitim planlamalarımız ile ders boyunca sürekli ve yalnızca İngilizce konuşarak ve dinleyerek öğreneceksiniz.

Callan Method yeni kelime öğretimi, gramer, sistematik tekrar sürekli ve anında düzeltme üzerine planlanmıştır.

Eğitimlerimiz tamamen kendine güvenerek ve çeviri yapmadan akıcı İngilizce konuşma becerisi üzerine dizayn edilmiştir. Callan Method ile Online eğitimimizde ders süresince eğitmeniniz ile iletişim ve etkileşim halinde konuşarak öğrenirsiniz. Sonuç olarak dinleme, konuşma ve okuma ve yazma (dictation) bölümleri sayesinde tüm becerileriniz de her ders çarpıcı bir şekilde gelişir.

Dersler kısa, yoğun ve hızlıdır böylece kolaylıkla yoğun takviminize kolaylıkla uyum sağlar. Dersin her dakikası İngilizceyi etkili, aktif bir şekilde öğrenerek geçer. Bu nedenle Callan Method sadece hızlı ve eğlenceli değil aynı zamanda etkilidir. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=UuvSO663mvs

Dilediğin yerde dilediğin zaman Easygo ile İngilizce eğitimin her an online.

Konuşma

Callan Method soru cevap üzerine senaryolanmış yoğun bir konuşma eğitiminden oluşur. Öğretmen ilk dersten itibaren İngilizceyi doğal hızında konuşur ve sizi de doğru tekniklerle aynı şekilde akıcı konuşmanız için destekler, böylece anadili İngilizce olan(native) bir kimseyi anlayıp, çeviri yapmadan doğal bir şekilde konuşmayı öğrenirsiniz. Dilin diğer tüm becerileri(kelime, dil bilgisi, dinleme, okuma hatta yazma) de konuşma üzerinden pratik edildiği için online platform ile müthiş uyumlu ve akıcı İngilizce konuşmayı hedefleyenler için de biçilmiş kaftandır.

Tekrar

Ne kadar tekrar ederseniz, o kadar iyi hatırlar ve anlarsınız. Her şeyi ilk seferde anlayamadığınız yada hafızanızda tutamadığınız için endişelenmenize gerek yok – Callan Method’da net bir şekilde öğrenene kadar tekrar edilir ve yeni kelime ve ifadeleri kolaylıkla anlayıp konuşabilirsiniz.

Düzeltme

Eğitmenlerimiz sürekli telaffuz, gramer ve kelime hatalarınızı düzeltmenize yardımcı olacaklar. Böylece dili doğru, anlaşılır, doğal ve akıcı bir şekilde kullanabileceksiniz. Cana yakın, sabırlı eğitmenlerimiz konuşurken dil becerilerinizi geliştirmeniz ve doğru kullanım alışkanlıkları oluşturmanızda yardımcı olacaktır.

İş, Seyehat, Okul yada kişisel gelişim için

Easygo English, Callan Method ile kendinize güvenerek konuşmanıza yardımcı olur. Dünya’da 40’dan fazla ülkede milyonlarca kişi Callan Method ile bir dil öğrendi.

Biz ve öğrencilerimiz Callan Method’un işe yaradığını biliyoruz. Sen de bize katıl ve Callan Method ile ilk dersten itibaren konuşarak İngilizce öğren.

Callan app / Bu uygulama sizi konuşturur!

Callan App adeta tam zamanlı bir öğretmen! Callan App, işlediğiniz dersin birebiri olan Audiobook, muhteşem bir konuşma pratiği olan Soru-Cevap Modülü, kelime ve dil bilgisi için Egzersizler bölümü ve de yazı pratiği yapabileceğiniz Video Dictation bölümlerinden oluşan etkileşimli ve çok yönlü harika bir eğitim koçu gibidir. Tüm gelişiminizi takip ederken bu verileri eğitim danışmanınıza raporlayarak gerçek bir bireyselleştirilmiş ve ölçümlenebilir eğitim deneyiminde önemli rol oynar. Callan app bir yandan konuşma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olurken bir yandan da derste öğrendiğiniz bilgileri istediğiniz zaman istediğiniz kadar pratik ederek pekiştirmenizi sağlar.

Böylece artık derste öğrendiklerinizi unutmayacaksınız.

NASIL BAŞLAYABİLİRİM?

UYGULAMAYA
KAYDOL

Bir hesap aç. Skype yada zoom hesabı ile İngilizce öğrenmeye hazırsın.

ÜCRETSİZ DEMO DERSİNİ AYIRT

Ücretsiz demo dersiniz boyunca öğretmenin, seviye tespitini yapacak ve seviyene uygun örnek bir ders ile Callan Method farkını deneyimleyeceksin.

KONUŞMAYA
BAŞLA

Senin için uygun paketi seç dersini ayırt, dil becerilerini geliştirmeye başla. Hangi seviyede olursan ol, ilk dersten itibaren konuşarak öğren.

3 Ayda İş İngilizcesi – Callan for Business

Profesyonel İş ortamında kendine güvenerek İngilizce Konuş

Uluslararası bir firmada, yabancı iş ortakları ile çalışanlar için biçilmiş kaftan/mükemmel bir eğitim. B2 (upper-intermediate / Callan stage 8) seviyesinde iseniz ve iş İngilizcesi ile ilgili jargon, kelime ve kalıplara hakim olmak istiyorsanız, bu eğitim tam da size göre. Ticaret, finans, istatistik, pazarlama, sunum ve bir sonraki seyahat veya ekip toplantınızın kolayca üstesinden gelme gibi konularda İngilizce konuşmayı öğrenin.

Callan Method ile İspanyolca

Callan Method ile İspanyolca derslerimizde klasik methodların aksine kendine güvenerek ve çeviri yapmadan akıcı İngilizce konuşma becerisi üzerine dizayn edilmiştir.

Callan Method ile Online eğitimimizde ilk dersten itibaren eğitmeniniz ile iletişim ve etkileşim halinde konuşarak öğrenirsiniz.

Sonuç olarak dinleme, konuşma ve okuma ve yazma (dictation) bölümleri sayesinde İspanyolca konuşurken, tüm becerilerinizin her ders dikkat çekici bir şekilde geliştiğini göreceksiniz.

Haydi Çocuklar İngilizce Konuşalım / Callan for Kids

https://youtu.be/Jymn14Vjyu8?feature=shared

Callan for Kids çocuklara dili sadece anlamaktan çok İngilizce konuşma güveni verir. Hareketli ve neşeli dersler ve ilgi çekici aktiviteler çocukarın dikkatini canlı tutar.

Yüksek kalite içerik, sistematik tekrar ve Callan For Kids derslerinin destekleyici atmosferi çocukların İngilizceyi doğru ve akıcı kullanarak öğrenmesini salar. 

Ve de eğlencelidir!

6 seviye Callan for Kids eğitimi çocukların sıfırdan A2 (pre-intermediate) seviyesinin sonuna kadar çıkarır.

Gramer ve kelime dikkatli ve sistematik bir şekilde öğretilir ve 6 seviye kitabıyla öğrencilerin İngilizce konuşmakla birlikte the Cambridge Pre-A1 Starters, A1 Movers ve A2 Flyers testleri için ihtiyacı olan bilgiler işlenir . 4. seviye sonunda , öğrenciler CEFR A1 seviyesinde sınavlara hazır olur. 6. Seviye sonunda CEFR A2 seviyesinde sınavlara hazırdır.

En önemlisi de, çocuklar İngilizceyi kendine güvenerek kolaylıkla anlayıp konuşabilecekler.

 

Çocuklar için Online Çalışma Platformu (SPA)

Callan for Kids okul dışında dersten sonra da öğrenmeye devam edebilecekleri aynı zamanda kendi kendilerine eğlenebilecekleri etkileşimli özel online(web/app) öğrenci çalışma platformuna (Student Practice Area-SPA) sahiptir.

Soru&Cevap(Question/Answer) bölümünde, çocuklar ses kayıt modülü ile dinleme ve konuşma pratiği yaparlar.

Ekstra Pratik(Extra Practice) bölümünde kelime ve gramer bilgilerini geliştirmelerine yardımcı olacak bir çok ilgi çekici ve eğlenceli egzersizler ile muhteşem bir eğitim sunar.

Ücretlendirme

Haftalık planlarla düzenli bir şekilde İngilizce öğrenin. Ne kadar süre boyunca ne sıklıkta ders almak istediğini seç. Haftalık talep ettiğiniz yoğunluğa göre kur satın alma zorunluluğu olmadan size uygun Aylık paketler ile memnun oldukça ilerleyin.

Aşağıdaki eğitim paketi seçeneklerinden size uygun olanı seçtikten sonra müsait olduğunuz gün ve saatlere derslerinizi rezervasyon yapabilirsiniz.

Light 8 Ders

2480/
 • 25dk x 8 ders
Hemen Başvur

Light 12 Ders

3660/
 • 25dk x 12 ders
Hemen Başvur

Light 16 Ders

4800/
 • 25dk x 16 ders
Hemen Başvur

Standart 8 Ders

4760/
 • 50dk x 8 ders
Hemen Başvur

Standart 12 Ders

7080/
 • 50dk x 12 ders
Hemen Başvur

Standart 16 Ders

9360/
 • 50dk x 16 ders
Hemen Başvur

Grup Eğitimi (3-6 kişi)

2560/₺(kişi başı)
 • 50dk x 8 ders
Hemen Başvur

2 Kişi Tek Fiyat

6400/
 • 50dk x 8 ders

Hemen Başvur


eBooks

Eğitim materyalimiz olan Callan Method kitapları eBooks olarak uygulama üzerinden telefon, tablet yada bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Online çalışma platformunda(Callan App) bu materyallerin birebiri olan audiobooks sayesinde dersten sonra da aynı dersi defalarca tekrar edebilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman dilin doğru telaffuzunu dinleyerek pratik edebilirsiniz.

Basılı kitap tercih eden öğrencilerimiz eğitim danışmanlarımız ile irtibata geçerek kitaplarını adreslerine temin edebilirler.

Callan App / Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.


Seviye Tablosu

SEVİYE TESPİT SINAVI CALLAN STAGES CEFR GENERAL ENGLISH IELTS TOEFL TOEIC      BULATS       ITEP YDS
91-100 11 – 12 C2 Advanced 7.5 – 9.0 102 – 120 910+ 90 90+
81-90 9 – 10 C1 Pre-Advance 6.5 – 7.0 79 – 101 701 – 910 75 70-85
61-80 7 – 8 B2 Upper Intermediate 5.5 – 6.0 46 – 78 541 – 700 60 50-65
41-60 5 – 6 B1 Intermediate 4.5 – 5.0 32 – 45 381 – 540 40 40-45
21-40 3 – 4 A2 Pre-Intermediate 3.5 – 4.0 13 – 31 246 – 380 20 20-35
0-20 1 – 2 A1 Beginner/ Elementary 1.0-3.0 0-12 245 10 0-15
Callan Method CEFR A1-C2 seviyeleri ile uyumlu 12 stage’den (2 stage 1 seviye) oluşmaktadır.

CEFR / AVRUPA DİLLERİ ORTAK ÇERÇEVE PROGRAMI

A1 – Beginner       Stage 1 (A1, Beginner)