Özel İngilizce Ders
 
İngilizce özel ders bire bir ve tamamen bireyselleştirilmiş öğrencinin amacına, hızına ve müsait olduğu zaman dilimine göre planlanan başarı oranının %100’e Ulaştığı en etkin inglizce öğrenme sistemidir.

Easygo English özellikle 8-10 kişilik sınıflarda farklı amaç, hız ve yetenekteki öğrencilerin bir arada olduğu ve diğer öğrencilerin hızına yetişme yoğun iş ve günlük yaşamdan oluşan devamsızlıklardan ötürü geri kalma gibi nedenlerden dolayı oluşan başarısızlıkları tamamen ortadan kaldıran ve sizi hedeflerinize zaman kaybetmeden ulaştıracak bir İngilizce Özel Ders eğitimi sunuyor.

Easygo English İngilizce Özel Ders eğitimi sayesinde diğer kursların aksine siz programa değil program size uyar. İstediğiniz gün ve saatte istediğiniz yoğunlukta eğitiminizi özgürce planlayabilirsiniz. Haftalık 2-4 veya daha kısa zamanda hızlı olarak İngilizce konuşmak isteyenler için daha yoğun özel programlar uygulanmaktadır. Tüm programlarımız kişinin ihtiyaç ve günlük program yoğunluğuna göre yapılmaktadır.

Herhangi bir derse gelememe durumu olduğunda en az 1 gün öncesinden haber verildiği zaman ders saatinizi başka bir saate veya o hafta içinde başka bir güne kaydırarak hakkınızı koruyabilme ve eğitiminize kaldığınız yerden devam etme imkanınız bulunmaktadır

Özel İngilizce Ders ile ilgili bilgi almak ve eğitim sistemimizin nasıl olduğunu görebilmeniz için ücretsiz kişiye özel deneme derslerine katılabilirsiniz.

Demo ders için 0 216 493 19 31 danışma hattımızdan lütfen randevu alın.