online ingilizce eğitimi

Easygo English Online İngilizce Eğitim tecrübesiyle alanında uzman öğretmenleriyle mevcut kursiyerlerimizin şehir dışı iş gezileri, tatil süreçlerinde ve bir kursa gitmek için zamanı olmayanlara, trafikte zaman kaybetmek istemeyenlere ve eğitimini kendi ev yada işyerinin konforunda almak isteyenler için Skype ile İnternet üzerinden İnteraktif olarak İngilizcelerini geliştirme imkanı sunmaktadır.

  1. EasyGo English İnternet teknolojisini ile eğitimlerini Skype aracılığıyla birebir canlı olarak vererek size Online İngilizce Eğitim konforunu sunar.
  2. Online İngilizce Eğitimi Skype üzerinden bire bir veya grup olarak yapılmaktadır.
  3. Eğitimlerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, trafikte zaman kaybetmeden kendi evinizin veya işyerinizin konforunda yada internet olabilen her yerde alabilirsiniz.
  4. Ders saatleri öğrencinin müsait olduğu zaman dilimine uygun olarak planlanır.
  5. Online İngilizce Eğitime başlamadan önce demo ders ve seviye tespit sınavı gerçekleştirilir.
  6. Seviye tespiti ve ihtiyaç analizinin ardından öğrencimiz için ideal planlama yapılarak, seviyesine uygun kitap ve kaynakları içeren uygulama kaydı yapılır.
  7. Aylık eğitim paketlerinden size uygun seçenek için eğitim danışmanlarımızdan destek alarak eğitiminize başlayabilirsiniz.

Easygo English Online İngilizce Eğitim tecrübesiyle size etkili ve kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır.