Referanslarımız başta Marmara Bölgesi ve Kocaeli olmak üzere Türkiye’nin önde gelen sanayi ve kamu kuruluşlarıyla yerinde ve kursumuzda yürüttüğümüz kurumsal eğitimlerin yanı sıra bu ve benzeri kurumlarda görev alan CEO, üst düzey yönetici ve personelden oluşan katılımcı kitlemiz, bugüne kadar mezun verdiğimiz binlerce EASYGO ENGLISH öğrencimizdir.

Referanslarımız 50’ye yakın dünya ülkesinde 400’den fazla okulda Callan Metod’la İngilizce eğitimi alan ortalama 1 milyon dünya öğrencisidir. Callan

Çalıştığımız firmaların IK departmanlarına kursiyerlerimizle ilgili ilerleme süreçleri, İngilizcedeki gelişimleri, devamsızlıkları öğretmenlerimizin öğrencilerimizle ilgili görüş ve önerileri tek tek rapor edilir.

EASYGO ENGLISH şirket ve kamu kurumlarında çalışan görevlilerin İngilizce eğitimlerini Güncel ve Dünya standartlarında verme misyonu ile hareket eden Marmara Bölgesi’nin en seçkin ingilizce eğitim veren kurumlarından biridir.

EASYGO ENGLISH olarak tecrübe ve referanslarımıza güvenerek güncel ve gerçek İngilizce eğitimi ile ihtiyaçlarınıza yönelik bir eğitim planlamak için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler

[gs_logo_square title=”yes”]