ingilizce eğitim methodumuz

EasyGo English dil öğretimindeki başarısızlığın yaygın olarak 10-12 kişilik sınıflarda ezbere dayalı klasik sınıf sisteminde, dil bilgisi, kelime, telaffuz ve bir çok dil becerisinin ayrı ayrı verilmesine bağlamaktadır. Bu karmaşık eğitim sistemleri içinde bireysel farklılıkların gözetilmediği, öğrencilerin bir başka öğrencinin hızına yetişmek zorunda yada geri kalmak durumunda olduğu, konuşma becerisinin ayrı bir ders olarak verildiği ve bu sürelerde de öğrencinin bir kaç dakikadan öteye geçmeyen konuşma süreleri sonucunda dil eğitimlerini tamamladıklarında yine akıcı konuşamaması şaşırtıcı bir sonuç değildir.

Buna karşılık EasyGo English Callan Method ile birebir ders yada 2-4 kişilik kapalı gruplarda ilk dersten itibaren öğrenciyi konuşturarak dil bilgisi, dinleme, okuma, yazma, kelime telafuz gibi tüm dil becerilerini tek bir sınıfta ve kendi hızında, yanlış yapma endişesine kapılmadan sürekli pratik yaparak dili doğal bir süreçte konuşarak öğrenmenizi sağlar. Callan Metod ile öğrenci, öğretmen yönlendirmesi ve desteğinde ilk dersten itibaren konuşmaya başlar, konuşulanları rahatlıkla anlar ve her ders yeni kelime ve kalıpları cümle içinde kullanımlarıyla öğrenerek her geçen gün kendisini daha iyi ifade ederek akıcı konuşma yetisini kısa sürede kazanır.

 

Easygo English Dil Edinimi

EasyGo English dil ediniminde bir çok sistemdeki gibi yoğun ödev, boşluk doldurma, bilgisayar başında tek başınıza multimedia çalışmalar gibi size ekstra işler yüklemez. Özel ihtiyaçlarınıza göre planlanan ders derste işlenir ve temel aldığımız Callan Method ile konuşarak işlediğiniz dersin birebiri olan Callan Method Mp3leri dersten sonrada öğrendiklerinizi defalarca tekrar edebilme imkanı sağlar. Dersteki gibi öğretmenin sorup öğrencinin yanıtladığı bir formatta olan mp3’leri dinleyebilir hatta dinlerken sorudan sonra durdurup cevap vererek tam bir konuşma ve telafuz pratiği yapabilirsiniz. CD olarak verilen ve her bir dersin ortalama 5 dakikadan oluştuğu bu mp3 dersleri bilgisayarınıza, android yada IOS cihazlarınıza yükleyerek dersi gün içinde trafikte yada boş zamanlarınızda tekrar ederek bir sonraki derse hazır hale gelirsiniz.

 

Kişisel Eğitim Programı

Seviye Tespit Sınavı ve demo derse girerek İngilizce seviyesi detaylarıyla belirlenen öğrencilerimiz için, öncelikle eğitim danışmanları, öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda, kendilerine özel bir eğitim programı sunar. Bu programa uygun olarak eğitimlerine başlamak üzere herhangi bir sınıf açılmasını beklemeden birebir derslerle zaman kaybetmeden eğitiminiz başlar.

 

Dersleri Destekleyen Pratik Çalışmalar

EasyGo English eğitim programınıza ek olarak öğrencilerin daha fazla pratik yapabilmeleri amacıyla, katılımın isteğe bağlı olduğu Social Club (Sosyal Kulüp) ve konu bazlı ( Tanışma, Seyehat, Konaklama, Toplantı, Sanat, Spor, Gündem vs) Speaking Club (Konuşma Kulübü) etkinliklerimiz bulunur.

Ortalama 4 Kişilik Speaking Club Dersleri: EasyGo English öğrencileri, ortalama 4 kişiden oluşan derslerle uzman öğretmenler eşliğinde konu bazlı pratik  ve akıcılığı artırmaya yönelik yeni kelime, yapı ve deyimleri bu derslerde öğrenirler. Uygulamalı pratik yapılan  bu dersler, yapısı ve uygulanışı bakımından birebir derslere göre daha fazla etkileşim içermesi sebebiyle çok etkili bir öğrenme sağlar.

Sosyal Kulüp Aktiviteleri: Edinilen konuşma becerilerini çeşitli etkinlikler ve eğlenceli aktiviteler eşliğinde geliştirmek amacıyla yapılan pratik çalışmalardır. Kursumuz tarafından organize edilen ve farklı seviyeden öğrencilerin bir arada ingilizce etkileşim imkanı bulduğu sosyal kulüp aktiviteleri merkez içinde organize edilebildiği gibi, gezi, yemek, spor aktiviteleri gibi etkinliklere ile kurs dışında da gerçekleştirilebilmektedir.

Dil öğrenmede başarı içinizdeki isteği farkettiğinizde kendiliğinden gelir. İşte tam bu noktada sizin için doğru rehberlik ve eğitim için lütfen bize danışmakta tereddüt etmeyin.

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.