neden easygoenglish

Callan Method ile İlk Dersten İtibaren Konuşarak Öğrenme Dili tamamen doğal bir süreçte 3 yaşındaki bir çocuğun öğrenme sürecine benzer bir yöntem ile öğrenirsiniz. İlk dersten itibaren konuşarak soru cevap yöntemi ve her ders ortalama 20 ila 40 kelime öğrendiğiniz Callan Method ile öğrenirsiniz. İngilizcenin tüm becerileri Gramer, Okuma, Yazma, Dinleme, Telafuz kelime bilgisi ilk dersten itibaren konuşarak anadilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreçte edinirsiniz. Easygo English, tüm ingilizce becerilerini bir arada sadece konuşarak öğreten Callan Metod ile İngilizceyi kısa zamanda rahatlıkla konuşup, anlamanızı sağlar.

Bire bir Eğitim

Easygo English özellikle 8-10 kişilik sınıflarda farklı amaç, hız ve yetenekteki öğrencilerin bir arada olduğu ve diğer öğrencilerin hızına yetişme yoğun iş ve günlük yaşamdan oluşan devamsızlıklardan ötürü geri kalma gibi nedenlerden dolayı oluşan başarısızlıkları tamamen ortadan kaldıran ve sizi hedeflerinize zaman kaybetmeden ulaştıracak bir Bire Bir İngilizce eğitimi sunuyor. Kişiye özel eğitim sayesinde, seviyeniz her ne olursa olsun, bulunduğunuz seviyeden İngilizce öğrenmeye başlar, ortalama 2 kişilik pratik dersleri ile bol bol İngilizce konuşma fırsatı elde eder, bir sınıfa bağlı olmadan İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Esnek Ders Saatleri

Easygo English’de siz programa değil program size uyar. Esnek eğitim programlarımız sayesinde İngilizce eğitiminize dilediğiniz zaman başlayabilir, derslerinizi size en uygun zaman dilimine göre planlayabilir, desten geri kalma gibi bir sorununuz olmaksızın kişisel programınıza uygun saatlerde size uygun hızda eğitim alabilirsiniz. Easygo English ile İngilizce öğrenmek için sınıf açılmasını bekleme, sabit gün ve saatlerde eğitim alma zorunluluğu yoktur. Böylelikle; İngilizce öğrenme programınızı, zamanınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak düzenleyebilirsiniz.

Türk ve Yabancı Callan Method’da Uzman Öğretmenler

En büyük farkımız olan öğretmenlerimiz İngilizce Öğretmenliği ve/veya İngilizce Dil ve Edebiyatı mezunu olamakla birlikte en az 5 yıldır Callan Method’u başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Ayrıca tüm yabancı öğretmenlerimiz ise TEFL eğitimlerini tamamlamış ve bazıları ise CELTA ve/veya DELTA sertifikalarına da sahiptirler. Her bir öğretmenimiz birebir ders ve grup ders yönetimi, öğrencilerin bireysel farklılıklarına göre dersi planlama ve şekillendirme konusunda uzmandır. Öğretmenlerimiz eğitim, deneyim ve daha da önemlisi insan ilişkileri yani sıcak kanlı ve konuşkan olma konusunda en çok güvendiğimiz farkımızdır.

Ölçümlenerek İlerleme

Easygo English’te öğrencilere ve Kurumlara her Kur sonunda, dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma-yazma becerileri, dinleme-anlama becerileri ve akıcılık açısından gelişimlerini gösteren detaylı raporlar sunulur. Böylelikle başarılarınız sadece eğitimin sonunda değil, ilerlemenizin her adımında ölçümlenmiş ve bir sonraki adım ve hedefleriniz sistemli bir şekilde planlanır.