öğretmen profilimiz

Callan Method sistemi okullarda uygulanan klasik metotlar’dan farklı olarak , dil becerilerinin konuşma ve diyaloglarla öğretilmesini esas alan Direct Method’a dayanmaktadır. 12 kitaptan oluşan sistemin uygulanması da aynı zamanda Londra merkezli olan Callan Method onayı ve tecrübe gerektirmektedir.

En büyük farkımız olan öğretmenlerimiz İngilizce Öğretmenliği ve/veya İngilizce Dil ve Edebiyatı mezunu olamakla birlikte en az 5 yıldır Callan Method’u başarılı bir şekilde uygulamaktadır.

Ayrıca anadili İngilizce olan native yada ana dil seviyesinde bilingual  yabancı öğretmenlerimiz ise TEFL, CELTA ve/veya DELTA sertifikalarına da sahiptirler.

Her bir öğretmenimiz birebir ders ve grup ders yönetimi, öğrencilerin bireysel farklılıklarına göre dersi planlama ve şekillendirme konusunda uzmandır.

Öğretmenlerimiz eğitim, deneyim ve daha da önemlisi insan ilişkileri yani sıcak kanlı ve konuşkan olma konusunda en çok güvendiğimiz farkımızdır.

EasyGo Öğretmen kadrosu size daha önceki eğitim ve deneyimlerinizden çok daha farklı ve özel bir  eğitim sunma konusunda çok iddialıdır.

Öğretmenlerimizle istediğiniz gün ve saatte tanışmak için danışma hattımızı arayabilirsiniz.