Tekin Coşkun
Bilgi teknolojileri-Ses ve Telefon Sistemleri Müdürü – CMC LTD

Bire bir ve Skype üzerinden aldığım eğitimler sayesinde kısa zamanda uluslarası operasyon ve yazışmalarımızı yürütebilecek İngilizce seviyesine ulaştım. Eğitimin üzerinden yıllar geçmesine rağmen hâlâ bilgilerimin taze ve kalıcı olduğunu görüyorum. Yine bir desteğe ihtiyaç duyduğumda bir mail kadar bana yakınlar. Şu sıralar konuşma kulubü dersleri ile de akıcılığımı güncel tutuyorum.

 

Teşekkürler Easygo English.

 

 

 

Murat AKÇAKAYA
(SMMM) Muhasebe Müdürü - Pimsa Otomotiv

Selamlar bu yazımı okuyan herkese,

Ben 32 yaşında Yabancı dil öğrenmem gerektiğini fark ettim. Profesyonel bir eğitim için Taysad Organize Sanayi yönetimininin planladığı eğitim sayesinde Easygo ile tanıştım. Eğitim öncesi doğru analiz ve planlama yaparak size güven veriyorlar. Diğer eğitim kurumlarından farklı yanları;  çok fazla materyal (pdf, ppt, mp3 vs ) ile destekliyor olması, esnek olması, ciddi şekilde sendelediğinizde motive etmeleri, İngilizce konuşulan sosyal aktiviteler düzenlemeleri.

Ben yeni başlayan ya da kendini geliştirmek isteyen arkadaşlarıma Easygo ’yu öneriyorum yol arkadaşı olmasını biliyorlar.

 

Mehmet TUNA
Operasyon Müdürü - GSB OILLES

Uluslararası bir firmada yöneticilik yapıyorum. İngilizcemi geliştirme sorunum zaman ayıramamamdan kaynaklı sürekli uzamıştı.
Bir gün evime yakın kurslar için internetten arama yaparken EASYGO ile karşılaştım ve birebir ders almaya başladım.
Birkaç hafta gittikten sonra dersler oldukça zevkli ve beni istekli kılmaya devam etti. Daha önce bir çok kursla çalışmama rağmen ‘’Callan Method’’ ve burdaki ortam benim ingilizcemi oldukça geliştirdi. Ortam ve yöntem diğerlerinde o kadar farklı ki kurs veya ders ortamında çok kendi evinde veya kendi ortamında yaşarken sürekli konuşarak İngilizce öğreniyorsun. Kendime güvenim oldukça arttı. Easygo English ve öğremenlerine teşekkür ederim. Tüm çevreme de rahatlıkla tavsiye ediyorum.

 

 

 

 

Yakup Demir
Mali İşler Müdürü – Taysad OSB (TOSB)

Taysad Organize Sanayi Bölgemizde farklı firmalardan bir araya getirdiğimiz iş adamları ve yönetim ekibimizden oluşturduğumuz profesyonel bir ekibin kurumumuzda yerinde ingilizce eğitimi vesilesiyle tanıştık. Yaklaşık 8 kişiden oluşan grubumuzda ilk dersten itibaren konuşarak İngilizce eğitimi aldığımız gerçekten verimli ve eğlenceli bir proje olduğunu söylemem gerekir. Bu ekip sıfırdan aldığı 1 senelik İngilizce eğitimi ile firmalarının uluslarası iş sahasında daha aktif rol almasına katkı sağlayacak bir İngilizce işetişim becerisine sahip olmuştur. Profesyonel iş hayatınızda İngilizce eğitiminiz için Easygo English ile başarılı olabilirisiniz.

 

 

Ramazan Şahin
Taysad OSB (TOSB) Bölge Müdür Yardımcısı

Easygo ile başladığım ingilizceyi konuşarak öğrenme metodu olan ’’Callan Method’’ ile iki dönem devam ettiğim kurslarda değerli Easygo English ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Eğitim hayatı boyunca lisan eğitimini fransızca olarak alan bir kişi olarak 43 yasında başladığım ikinci lisan yolcuğunun bu kadar keyifli ve kalıcı olacağını düşünmemiştim. Easygo ile sıfırdan başlayarak intermediate seviyesine kadar yükselttiğim İngilizce seviyem ile günlük ve iş yaşamında kullanabilmemin yanı sıra AOF sınavlarından basarı ile geçtim.

 

 

NECDET GÖKÇE
Kıdemli Medya Satınalma Yöneticisi

Yaklaşık 3 yıl boyunca Easygo English’te eğitim aldım. Öğrencilere her türlü kolaylığı gösteriyorlar. Dersler çok faydalı ve öğretmenler çok ilgili. Bende daha fazla benimle ilgiledi Sezgin Hocam.
Kendisine çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Elif Kurt
Yönetici Asistanı - Mauser

Kurumumuzun çözüm ortağı olarak kaliteli eğitim ve etkili yöntemleri ile iş yaşamının dinamiklerine hakim bir Dil okulu. Profesyonel eğitmenler ve Esnek programları öncelikli tercih sebebimizdir. Bireysel eğitim yaklaşımı ile İş İngilizcesi alanında sektörün gerektirdiği jargon ve akıcı konuşma becerilerinizi geliştirmek için Easygo English doğru bir seçim.

 

 

Esat Güven
Fabrika Müdürü – Petroyağ

Easygo English'in uzman eğitmen kadrosu konuşma İngilizcesi eğitiminde kullandıkları method ile tüm kaygılarınızı bir kenara koyarak İngilizce eğitimini bir stres olmaktan çok eğlenceye dönüştürüyorlar.

 

 

 

 

Özgür Aslan
Yönetim Kurulu Başkanı – Plazma Teknik

Easygo English’e kısa bir araştırmadan sonra gitmeye karar verdim. Callan Method ile bire bir eğitim almak çok zevkli ve faydalı. İngilizcemi geliştirip üst seviyelere çıkarabileceğim sıcak bir kurum Easygo English. Özellikle Öğretmenlerin sıcak kanlılığı motivasyonunuzu üst seviyelere çıkartıyor. Konuşma ağırlıklı ’’Callan Method’’ daha akıcı ve doğru konuşmaya başladığımı hissediyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuğba Bilgiç
İstanbul Onkoloji Hastanesi - Hasta Hakları Müdürü

İnsan ilişkilerinin ve hızlı çözüm üretmenin hayati değer taşıdığı günümüz toplumunda Easygo English ile İngilizcemi geliştirerek iletişim ve çözüm üretme konusunda önemli bir mesafe katettim. Thanks.

 

 

 

Olgun Koçak
Satış ve Pazarlama Müdürü - PPG

İngilizceyi uluslararası bir firma çalışanı olarak hem firmadaki pozisyonum hem de uluslarası sahadaki teknik çalışma, fuar, sunum, toplantı hatta misafir ağırlama konularında akıcı ve profesyonel olarak kullanmaktayım. Easygo English ile eğitime başladığımda ise sadece beginner seviyesinde olduğumu söylemeliyim. İlk dönemlerde yüz yüze başladığımız eğitimimizi daha sonra ’’skype’’ üzerinden devam ettirdik. Başarılı, verimli ve profesyonel iş hayatına yönelik bir İngilizce eğitimi için Easygo English doğru adres. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

 

Alpaslan Dinç
Pica Retecel

İş başvurusu öncesi sadece bir kaç ders mülakat eğitimi aldığım Easygo English kariyer basamaklarında ilk adımı atmamda büyük destek sağladı. Şimdi firmadaki iş arkadaşlarım da tavsiyemle başladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

İbrahim Yiğit
Genel Bakım Şefi & IT -Aroymand

2012 yılında easygo ile tanıştım. İngilizce neredeyse hiç bilmiyordum. Çok kısa sürede Callan Method ile öğrendim. Kendime inanamamıştım. Basit konuşmalardan daha fazlasını yapabiliyordum. Tüm yurtdışı seyehatlerimi çok rahat yapabiliyorum. Bu metod ile dilbilgisi olmadan ingilizceyi öğrenmek hem kolay hem eğlenceli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Musa Topal
Yazılım Mühendisi - (Toefl)

Easygo English ile ’’Proficieny sınavı(hazırlık atlama)’’ sürecinde tanımıştım ve akabinde ‘’TOEFL’’ sınavına da Easygo English ile hazırlandım ve ikisinde de başarılı olmamı sağlayan Easygo English eğitimim boyunca can simidim olmuştur. İş hayatına başladığım şu günlerde aldığım eğitimin meyvelerini toplamaya başladım kalıcı bir eğitim için Easygo English.

 

 

 

 

 

 

 

Evren ÇİFTÇİ 
Üretim Sorumlusu - ÇİFTEL

Easygo English yerinde firma eğitimimizde ekibimiz için tercihimizdir. İngilizce öğretiminde klasik gramer anlatımlı eğitimler yerine kendine özel metodu ile etkin bir eğitim sistemine sahip. Özellikle biz yetişkinlerin ingilizce öğrenmesini kolaylaştırmışlar. Thank you Easygo English…

Ali Aygün

İnşaat Mühendisi - ODTÜ (Profiency-IELTS)

Kimin en kolay nasil anlayabilecegini fark edip cok sistematik bir sekilde bilgiyi karsi taraftakine gecirebilme konusunda yetenekli ve deneyimli yerli ve yabanci hocalara sahip bir kurum. Odtu hazirligi IELTS ile vermemde olan emek ve katkilarini inkar edemem. Yabancı dile olan önyargılarımı kırmamda birebir:) Şimdi ise profesyonel iş yaşamım da Amerikalı bir öğretmen ile konuşma seviyemi geliştiriyorum.

 

 

 

Nadir Aslıkara
Ceo - Notusfix, İngiltere

Londra’da yeni firma kurulum sürecimde oradaki kursu bırakarak online eğitimde Callan Method’u İngiltere standartlarında sunan, hızlı ve etkili eğitimin yanısıra samimi ve profesyonel eğitim kadrosuyla Easygo English’i tercih ettim. Callan for kids ile de çocuklarımı da İngiltere’deki eğitime hazırlıyorlar. Samimiyetle tavsiye ederim.

Evren ÇİFTÇİ 
Üretim Sorumlusu - ÇİFTEL

Easygo English ekibimiz için yerinde firma eğitimimizde çözüm ortağımızdır. İngilizce öğretiminde klasik gramer anlatımlı eğitimler yerine kendine özel metodu ile etkin bir eğitim sistemine sahip. Özellikle biz yetişkinlerin ingilizce öğrenmesini kolaylaştırmışlar. Thank you Easygo English…

 

Nazlı Esen
25 Kasım 2015 Çarşamba

İstanbul’un en tatlı, en samimi, en iyi eğitim veren yeri.. Kendinizi geliştirirken eğlenebildiğini ve gerçek anlamda size bir şeyler katan kurum. İngilizce’nizi bu kadar rahat geliştirebildiğiniz ve size bu kadar fayda sağlayan başka bir yer olamaz.

Tekin Coşkun
Bilgi teknolojileri-Ses ve Telefon Sistemleri Müdürü – CMC LTD

Bire bir ve Skype üzerinden aldığım eğitimler sayesinde kısa zamanda uluslarası operasyon ve yazışmalarımızı yürütebilecek İngilizce seviyesine ulaştım. Eğitimin üzerinden yıllar geçmesine rağmen hâlâ bilgilerimin taze ve kalıcı olduğunu görüyorum. Yine bir desteğe ihtiyaç duyduğumda bir mail kadar bana yakınlar. Teşekkürler Easygo English.

Leyla Avcı
25 Kasım 2015 Çarşamba

Kaliteli ve başarılı bir çizgisi var. Gerçekçi, samimi ve profesyonel yaklaşımları ile eğitim dünyasında önemli bir yere sahipler. Yolunuz açık olsun.. Teşekkürler EasyGo

Gülay Sarıkoca
25 Kasım 2015

Harika bir kurum. Çalışan tüm hocalar muhteşem..Güleryüz ve samimiyetleri için öğretmenlerime ve danışmanlarıma sonsuz teşekkürler. Sizler sayesinde korkularımı yendim. Teşekkürler..

Olgun Koçak
Satış ve Pazarlama Müdürü - PPG

İngilizceyi uluslararası bir firma çalışanı olarak hem firmadaki pozisyonum hem de uluslarası sahadaki teknik çalışma, fuar, sunum, toplantı hatta misafir ağırlama konularında akıcı ve profesyonel olarak kullanmaktayım. Easygo English ile eğitime başladığımda ise sadece beginner seviyesinde olduğumu söylemeliyim. İlk dönemlerde yüz yüze başladığımız eğitimimizi daha sonra ’’skype’’ üzerinden devam ettirdik. Başarılı, verimli ve profesyonel iş hayatına yönelik bir İngilizce eğitimi için Easygo English doğru adres. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

Ali Aygün

İnşaat Mühendisi - ODTÜ (Profiency-IELTS)

Kimin en kolay nasil anlayabilecegini fark edip cok sistematik bir sekilde bilgiyi karsi taraftakine gecirebilme konusunda yetenekli ve deneyimli yerli ve yabanci hocalara sahip bir kurum. Odtu hazirligi IELTS ile vermemde olan emek ve katkilarini inkar edemem. Yabancı dile olan önyargılarımı kırmamda birebir:) Şimdi ise profesyonel iş yaşamım da Amerikalı bir öğretmen ile konuşma seviyemi geliştiriyorum.

Barış Koyuncu
07 Ocak 2014

Yıllarca boşluk doldurarak öğrenemediğim İngilizce`yi bana konuşarak öğreten EasyGo`ya teşekkür ederim.

Begüm Ergül
27 Aralık 2013

Uzun yıllar kurslara gidip,anlıyorum ama konuşamıyorum demekten ileriye gidememiştim. Callan Method ile (gercekten cok etkili bir yöntem) ile ögrendiğim İngilizce`yi artık hem özel hem de iş hayatımda rahatlıkla kullanabiliyorum.

Dr. Sinem ORTABOY
25 Kasım 2015

Araştırmalarım nedeniyle yurtdışına çıkmadan önce, konuşmamı ilerletmek için “Easygo” dil kursundan yaklaşık 35 saatlik bir speaking eğitimi aldım. Çalışma saatleri benim isteğim doğrultusunda belirlendi ve sınırlı zamanım olduğu için birebir özel ders almayı tercih ettim. Konusunda uzman hocalarım benim ihtiyaçlarım doğrultusunda bir çalışma sistemi oluşturdular. Callan Metodu’yla hızlı ve sürekli yapılan soru – cevap çalışmaları, kısa bir sürede İngilizce düşünme ve konuşma yeteneğimi arttırdı. Birlikte çalışma fırsatı bulduğum Sharon Hill ve Andy …. Hocalarıma verdikleri kaliteli, eğlenceli ve yoğun eğitim için çok teşekkür ediyorum. Eğer Speaking kursu arıyorsanız kesinlikle zaman ve emeğinizin karşılığını “Easygo” dan alacaksınız…

Merve Çelik
25 Kasım 2015

Easygo bana İngilizce’den keyif aldıran adres…Herhangi bir kurstan çok daha farklısı ve fazlası…