Türkiye’nin en büyük ikinci Serbest Bölgesi olan Mersin Serbest Bölgesi 400’den fazla şirkete ev sahipliği yapmaktadır. Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi150’ye yakın uluslararası kurum ve kuruluş firma faaliyet göstermektedir.

Liman Mersin ekonomisinin dayanak noktasıdır ve Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı durumundadır.

Doğu Anadolu, Batı Akdeniz ve İç Anadolu’daki fabrika ve ticaret firmaları ithalat ve ihracatını Mersin üzerinden yaparlar.

Easygo English, Mersin İngilizce kursu olarak bölgedeki liman, tersaneler ve organize sanayi merkezindeki fabrika ve şirketlerin personel eğitimlerinde şirket-içi yerinde İngilizce eğitim faaliyetleri, kurumumuzda bireysel İngilizce eğitim ve online eğitim seçenekleri ile profesyonel çözüm ortağı olarak hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Profesyonel iş yaşamında konuşma İngilizcesi üzerine sunduğu hizmetlerle öne çıkan Easygo English, Mersin İngilizce kursu olarak ülkenin en büyük ikinci Serbest Bölgesi olan Mersin Serbest Bölgesinde ve Mersin Limanından üst düzey yönetici, iş adamı ve mühendislere kurumsal yerinde İngilizce eğitimi ile Marmara bölgesinden sonra bu bölgede butik ve bireysel eğitime öncülük etmeyi hedeflemektedir.

Mersin İngilizce kursu olarak İstanbul, Kocaeli’ndeki tecrübele ve refranslarımız ile İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Rusça, Fransızca, Yabancılar için Türkçe eğitimi ayrıca Tüm dillerde Çeviri hizmetlerini bölgenin hizmetine sunmaktayız.

Easygo English Mersin İngilizce kursu olarak kişiye özel birebir eğitim, kurumsal yerinde İngilizce eğitimi ve online eğitim ile daima kaliteli ve etkili bir eğitim sunarak iş yaşamınız ve kariyer planınızda çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Mersin İngilizce Kursu ve Dil okulu olarak İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Üst düzey yönetici İngilizcesi, Sınav İngilizcesi(Toefl, Ielts, Bulats, Itep vb.)yada diğer dillerde eğitim için kurum olarak Oxford, Cambridge gibi alanında en etkili ve sertifikalı kaynakları kullanmanın yanı sıra Callan Method gibi konuşma İngilizcesi üzerine Dünya’da en yaygın ve etkili sistemin akreditasyonu sahip olmamız ve de alanında uzman ve tecrübeli öğretmen tercihlerimiz olmuştur.

Bu hizmetlerine çeviri ve eğitim danışmanlık hizmetlerini de ekleyen kurumumuz, Mersin İngilizce kursu olarak bölgedeki kurumlara daha kapsamlı çözüm ortaklığı hizmeti sunmaktadır.